Перейти до основного вмісту

Сценарій "Налаштування модуля Персонал"

Крок 1: Загальний довідник

Шлях: Адміністрування/Загальний довідник

За допомогою Загального довідника можна вводити та переглядати дані за умовами найму, військовою групою обліку, е-причинами непрацездатності та ін. Для перегляду необхідно вибрати відповідну позицію зі списку в полі Тип.

Незалежно від типу, для кожного розділу довідника формується окремий рядок з такими параметрами:

Сторінка «Загальний довідник».

ПолеОпис
КодКод довідкової інформації
НазваКороткий опис довідкової інформації.
Повна назваБільш повна назва довідкової інформації.
ПриміткаКоментар до коду довідкової інформації.
Опис (English)Повніша назва довідкової інформації англійською мовою.

Крок 2: Коди персональної інформації

Шлях: Коди персональної інформації

Класифікатор персональної інформації є набір кількох довідників - фасет. Кожна фасета має таку структуру: • Перший рядок фасети з кодом «порожньо» означає її назву; • Інші рядки до наступного рядка з порожнім кодом відповідають визначеним значенням довідника. Кожна фасета прив'язана до певного поля таблиці Співробітник та/або Фіз. особа.

Сторінка «Коди персональної інформації».

ПолеОпис
ГрупаКод фасети.
КодКод елемента довідника у поточній фасеті. Порожній код означає, що рядок є заголовком нової фасети.
НазваОпис елемента довідника/фасети.
Description (English)Опис елемента довідника/фасети англійською мовою.
ПріоритетВикористовується за необхідності визначити черговість кодів персональної інформації.

Крок 3: Кваліфікація та навички

Шлях: Адміністрування\Кваліфікації

Цей довідник дозволяє класифікувати інформацію про кваліфікацію працівників. Наприклад, за допомогою довідника кваліфікацій можна дізнатися, хто із співробітників фірми володіє іноземними мовами та ін. Для створення нового коду кваліфікації необхідно натиснути кнопку «Створити».

Сторінка «Кваліфікації».

ПолеОпис
КодКод кваліфікації, який використовується в системі.
ОписОпис коду кваліфікації.

Кваліфіковані співробітники | Значення "Так" у полі означає, що є співробітники із зазначеним кодом кваліфікації. Якщо встановити курсор миші на дане значення і натиснути, на екрані буде показаний список працівників, які мають вказану кваліфікацію.

На закладці Пов'язані, за кнопкою Огляд кваліфікації можна налаштувати «Набір стовпців» та подивитися, якою кваліфікацією володіє кожен співробітник компанії.

Сторінка Матриця огляду кваліфікації має табличну структуру. Рядки відповідають списку співробітників компанії, а список стовпців – списку кваліфікацій. Значення "Так" на перетині відповідного рядка та стовпця показує, що цей працівник має кваліфікацію відповідного коду.

Крок 4: Родичі

Дані довідника Родичі використовуються для введення відомостей про родичів співробітника.

Сторінка Родичі.

ПолеОпис
КодКод довідкової інформації
ОписКороткий опис довідкової інформації.
Опис(English)Повніша назва довідкової інформації англійською мовою.

Крок 5: Типи трудових договорів

Шлях: Адміністрування/Трудові договори

Система дозволяє вести власний класифікатор типів трудових договорів. Класифікатор визначається користувачем самостійно.

Сторінка Трудові договори.

ПолеОпис
КодКод групи трудових договорів.
ОписОпис групи трудових договорів.
Число контрактівЧисло активних співробітників, що належать до цієї групи. При натисканні на кнопку відкривається сторінка «Список співробітників», з якими укладено договори цього типу.

Крок 6: Профспілки

Шлях: Профспілки

Система дозволяє вести довідник профспілок.

ПолеОпис
КодКод довідкової інформації
НазваКороткий опис довідкової інформації.
Опис (English)Повніша назва довідкової інформації англійською мовою.
ТелефонКонтактний телефон профспілки.
Число співробітниківЧисло активних співробітників, що належать до цієї групи. При натисканні на кнопку відкривається сторінка «Співробітники», які перебувають у профспілці вибраного типу.

Значення коду профспілки можна присвоїти співробітнику на картці співробітника та надрукувати звіт Співробітник – Профспілки, в якому можна побачити, які працівники перебувають у профспілці.

Крок 7: Коди іншої інформації

Шлях: Адміністрування/Інша інформація

У довіднику Інша інформація можна створити довільний код та вести облік різної інформації щодо співробітника.

ПолеОпис
Код іншої інформаціїКод іншої інформації.
ОписКороткий опис іншої інформації.
Серійний номерСерійний номер іншої інформації.
Від датиДата початку використання/дії іншої інформації.
До датиДата закінчення використання/дії іншої інформації.
ВикористовуєтьсяЧекбокс визначає використовується іншу інформацію.
КоментарВказує, чи пов'язані з цією операцією коментар (можливі значення Так/Ні).

Крок 8: Комбінації типів та атрибутів

Шлях: Поєднання Атрибут-Тип

Для ведення в системі електронної трудової діяльності (Сценарій Е-трудова діяльність), а також для створення інших кадрових наказів (Сценарій Інші кадрові накази) використовуються різноманітні атрибути та події, а також їх комбінації. У системі створені регламентовані, відповідно до українського законодавства, атрибути та події, які необхідні для затвердження:

• рядків Трудового договору • Наказів на відпустку • Інших кадрових наказів

Список атрибутів та подій, а також їх поєднань може бути розширений на сторінці «HR атрибути» під індивідуальні вимоги клієнтів (залежно від видів інших кадрових наказів, що використовуються в організації).

Сторінка «HR атрибути»

ПолеОпис
ТипТип HR атрибута: • Атрибут; • Подія.
КодКод HR атрибута. Регламентовані українським законодавством атрибути та події мають коди згідно з нормативними актами, їх не можна змінювати. Для довільних атрибутів та подій можна вказати довільні коди.
НазваНазва атрибутів та подій.
Створити Е-діяльністьНалаштування вказується лише для типу "Атрибут". При активному налаштуванні під час обліку відповідного документа створюється запис у Е-трудовій діяльності (Сценарій Е-трудова діяльність). Використовується лише для законодавчо регламентованих Атрибутів.

Поєднання атрибутів та подій відображають матрицю можливих значень подій при виборі певного атрибуту. Для регламентованих законодавством України атрибутів та подій така залежність зазначена на сторінці Поєднання Атрибут-Тип. При додаванні користувачем довільних атрибутів для них необхідно вказати можливі значення подій.

Необхідно звернути увагу, що наявність регламентованих атрибутів та подій у системі є обов'язковою незалежно від того, чи використовують користувачі функціонал Е-трудової діяльності, чи ні. Без наявності в системі даних атрибутів та подій користувачі не зможуть затверджувати рядки Трудового договору.

Крок 9: Тип Загального довідника «Тип документа»

Шлях: Адміністрування/Загальний довідник/Тип документа

Для створення записів у Е-трудовій діяльності необхідним полем є Тип документа – це документ-підстава для різних кадрових подій по співробітнику. Відповідно до законодавства України існує певний перелік документів, що є підставою для створених записів у Е-трудовій діяльності. Дані типи документів створені у типу Загального довідника «Тип документа» та використовуються при створенні: • рядків Трудового договору • Наказів на відпустку • Інших кадрових наказів.

Перелік документів може бути розширений під індивідуальні вимоги клієнтів для створення Інших кадрових наказів.

Необхідно звернути увагу, що наявність регламентованих типів документів у системі є обов'язковою незалежно від того, чи використовують користувачі функціонал Е-трудової діяльності, чи ні. Без наявності переліку типів документів у Загальному довіднику користувачі не зможуть затверджувати рядки Трудового договору.

© 2008 - 2023 SMART business