Сценарій "Розрахункова відомість"
Шлях: Звіти / Розрахункова відомість
За допомогою звіту Розрахункова відомість можна сформувати довільну друковану форму розрахункової відомості, яка формуватиметься за заданого шаблону та налаштувань.
Налаштування формування звітів
Шлях: Адміністрування / Коди налашт. розр. відомості
Можна створити необмежену кількість шаблонів звіту та налаштувань до них. У налаштуванні можна додати або змінити шабл он звіту, а також алгоритм формування звіту. При додаванні нових колонок у шаблон, їм потрібно давати назву, яку потім потрібно буде вказати в налаштуванні формування:
Для Підсумкового рядка у шаблоні, потрібно для кожної нової колонки давати назву Total та номер по порядку:
Для Підсумкового рядка по співробітнику, у шаблоні, потрібно для кожної нової колонки давати назву EmplTotal та номер по порядку:
Для колонок "Нараховано", "Утримано", "До видачі", які рахуються автоматично за налаштуванням "Підсумковий Код". У шаблоні ці комірки повинні мати назви: TypeTotals1, TypeTotals2, TypeTotals3 – для рядка з нарахуванням; EmplTypeTotals1, EmplTypeTotals2, EmplTypeTotals3 – для підсумкового рядка по співробітнику; TypeTotalsGlob1, TypeTotalsGlob2, TypeTotalsGlob3 – для загального підсумкового рядка.
У налаштуванні формування необхідно:
• Додати нові рядки для нових колонок.
• Код рядка – номер по порядку формування. Щоб порядок був правильним, необхідно використовувати коди 1001, 1002 і т. д.
• Фільтр за кодом елементу. Вказати значення елементу, суми за яким потраплятимуть у нові колонки.
• Код функції. СУММА ПО ИСТОЧНИКУ.
• Комірка Excel. Назва комірки для нового стовпця, яка була задана під час редагування шаблону.
Запуск формування звітів
Шлях: Звіти / Розрахункова відомість