Перейти до основного вмісту

Сценарій "Договірна оплата праці".

Варіант 1. Наряди

Для внесення оплати за нарядами необхідно через Журнал співробітника внести відповідні елементи, наприклад елемент 1055.

Варіант 2. Бригадний наряд

Можна розрахувати оплату по наряду декільком співробітникам. Для цього необхідно створити елемент для розрахунку та внести його через Журнал співробітника. Є три типи розрахунку: Сума окладу, Кількість робочих годин, КТУ (Коефіцієнт трудової участі).

Сума окладу - розрахунок за сумою бюджету, розраховується між співробітниками.

Кількість робочих годин - розрахунок за відпрацьованим часом в пропорції.

КТУ (Коефіцієнт трудової участі) - розрахунок за кофіцієнтом оплати праці, заповнюється в картці співробітника в розділі Зарплата, не може перевищувати 1 на бригаду.

Кнопка Перерахувати розподіл на сторінці журналу, за кнопкою можна викликати вікно в варіантах: Розподіл за Бюджетною сумою, Кількістю робочих годин, КТУ. Після запуску: перевіряємо рядки журналу, які потрапляють у фільтр, що всі мають одне значення в полі Бюджетна Сума, інакше - програма видає помилку.

Залежно від значення Розподіл за:

Сума окладу - переносится значення Базова сума окладу із картки позиціі співробітника в поле Кіл-сть.

Кількість робочих годин - рахує кількість робочих годин за таблицею для коду періоду і переносить в поле Кількість, підсумовує всю кількість і обчислює пропорцію для кожного та записує в КТУ.

КТУ - переноситься значення з картки Співробітник в однойменному Полі.

Перевіряємо, що за всією пачкою КТУ<=1 - інакше програма видасть помилку. Якщо все ок, то застосовуємо пропорцію КТУ до бюджетної суми і записуємо значення в Сума.

Обліковуємо рядки і розраховуємо в зарплатному документі.

Варіант 3. Роботи

Шлях: Роботи

Для розрахунку договірної (відрядної) оплати праці можна використовувати модуль Роботи . Натискаємо кнопку Створити .

Заповнюємо потрібні дані. На картці роботи необхідно створити завдання (рядок). Для внесення даних по відповідальній особі необхідно створити Ресурс, де вказати ціну одиниці. Створений ресурс необхідно прикріпити до співробітника, якому будуть оплачуватись роботи (шлях: Співробітники). На картці Співробітника, область Адміністрування, у полі Номер ресурсу вибираємо зі списку необхідний ресурс.

Потім у модулі Роботи необхідно в Журнал робіт внести операції з робіт.

Шлях: Роботи

Обов'язково вказуємо Код роботи, Нмер робочого завдання, Тип = Ресурс, вказати кількість годин роботи. Обліковуємо рядки операцій по роботам.

Щоб розрахувати відрядну оплату за співробітником – потрібно додати елемент відрядної оплати праці або в умови договору, або в журнал співробітника. Можна встановити фільтри при підборі даних їх Книги операцій по роботах за Кодом роботи, Номером робочого завдання. Код ресурсу буде братися з картки співробітника. При налаштуванні розрахунку елементу, для рядка з функцією потрібно вказати також Код із набору даних, за яким вона збирає суми. Також обов'язково в налаштуванні елементу вказувати Код функції ВИКОН.РОБОТИ . Це функція збору даних по роботі, з налаштовуваним фільтром набору даних із зарплати. Потім створюється зарплатний документ, у якому буде розрахунок відрядної оплати праці.

© 2008 - 2023 SMART business